Něco málo o mně. | Vojtěch Hlaváček | Moje Srandy

Něco málo o mně.

Vojtěch Hlaváček jest jméno mé a tady si o mně dočteš něco více.


  • #vyvojVeVolnemCase 01.07.2019

    Volné chvíle momentálně věnuji půl na půl učením se vývoji v JavaScriptu, konkrétně se chci naučit s Vue.js a vývojem webu iVenkov.cz

  • #novinky 01.07.2019

    Pro Webový Servis intenzivně pracujeme na novém CMSku, takže lze tvořit jednoduché webovky velmi rychle a efektivně za relativně dobré částky. Nyní na něm tvořím první web pro Lahůdky Vojkov - lahudkyvojkov.cz

  • #focus 13.11.2018

    Momentálně můj hlavní focus a nejvíc věnovaný čas patří Vaší lize. Zbytku věnuji volný čas, předevšim současně pro Repytel.

Tak nejdřív lehce o mě jo?

Můžeš mě vidět na tenisovém kurtě, běžet někde přírodou (teda Stromovkou :-D) či podél Vltavy, nebo s hokejkou na ledě. Takže s lehkou nápovědou přiznávám, že ačkoliv pocházím z vesnice a mám velký vztah k přírodě (určitě se na venkov jednou zase vrátím), tak žiju v Praze, konkrétně v Holešovích pod Letnou, protože kde taky jinde, že jo? ...noo, tak to je zatím všechno co mě napadlo, když tak ještě něco připíšu časem... Jo, k životu kromě sportu potřebuju směr, cíle, svobodu, hudbu, internet, pořádný výběr dobrého jídla, minimum plastu a občas vypnout u seriálu.

Co teď dělám? LinkedIn

V současnosti mám na starosti vývoj nového webu Vaší Ligy pro agenturu Webový Servis. Tento web má vlastní REST API jádro, kterého se kompletně dotazuje celá aplikace. Aplikace dokáže zobrazovat obsah a jazyk dle domény, ze které na něj přistupujete. Takže je kompletně připravena na expanzi do jiných států a i díky API jádru na mobilní aplikaci. Pracuji zde s technologiemi jako je Nette 2.4, Doctrine 2 (MySql), RabbitMq, ElasticSearch, Crony,...

Kromě Vaší Ligy, dělám pro Webáč ještě správu e-shopů, takže mám lehké zkušenosti s ElasticSearch, jež používají na kategorie a jejich filtrování a celkově s vývojem e-shopů na míru. Dělal jsem třeba redesign e-shopu Artisan.

To je tak všechno k tomu co dělám pro agenturu, kromě toho ve volném čase pracuju na ostatních srandách co najdeš na tomto webu. Baví mě sledovat otevřená data a snaha dávat jim nějaký použitelný smysl a celkově nejnovější trendy v oblasti webů.

Kam chci jít dál?

V podstatě Vaše Liga mi udává směr, kterým se snažím jít dál a to konkrétně práce na středních a velkých webových projektech, jež mají vlastní API jádro. Nejlépe v oboru, který má nějaký pozitivní dopad na naší planetku a lidstvo. Takže pokud něco takového tvoříte a hledáte vývojáře, můžete se mě pokusit ulovit, jistá pravděpodobnost tam určitě bude. :-)

Weby na plný úvazek tvořím od října 2016, takže ten skillset není ještě úplně tak brutální a jsem rád, že je pořád čemu se učit.

No a jednou ideálně si pojedu svůj vlastní projekt, přeci jenom, na 30 pod 30 do Forbesu už moc času nemám. :-) (UPDATE: už je mi přes 30, nestihl jsem to sakra)